Haber

O şimdi ne yapıyor? Adnan Oktar’ın Yıllarca Köle Olarak Yaşadığı Kedinin Kim Olduğu Ortaya Çıktı!

140journos’un ‘Kedicik’ belgeseliyle önemli ve korkunç ayrıntılarını öğrendiğimiz Adnan Oktar örgütü hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Gazeteci Dinçer Gökçe de Halk TV YouTube kanalında Adna Oktar’ın 90’lı yıllarda örgüte katılan yavru kediye yıllarca esaret hayatı yaşattığını söyledi.

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=sqCWF…

Adnan Oktar ve ekibini yıllardır A9 kanalında izliyor ve goygoy malzemesi haline getiriyoruz. 2019 yılına kadar Emniyet Müdürlüğü’nün yaptığı operasyonla bunların aslında bir örgüt olduğunu, reşit olmayan kız çocuklarını istismar ettiklerini bilmiyorduk.

140journos’un belgeseli ‘Kitten’ ile örgütler ve kedicikler yeniden gündeme geldi ve kadınlara yapılan işkenceleri ağzı açık dinledik.

Adnan Oktar’ın 10 yıl boyunca evinde bir odada kedi yavrusu tuttuğu ortaya çıktı. Gazeteci Dinçer Gökçe,

Gazeteci Dinçer Gökçe, 90’lı yıllarda örgüte katılan Canan Kütahnecioğlu’nun Adnan Oktar’ın talimatıyla esaret hayatı yaşadığını söyledi.

Canan Kütahnecioğlu örgüte katılınca Ali Suat Kütahnecioğlu ile evlendi ve bu evlilikten bir çocuğu oldu. Oktar bir süre sonra anne ile çocuğun görüşmesini yasaklıyor.

Dinçer Gökçe, şu anda 30’lu yaşlarında olan çocuğun annesini toplamda 2-3 kez gördüğünü, ancak Adnan Oktar’ın huzurunda görüştüğünü belirtiyor.

Adnan Oktar, Canan Kütahnecioğlu ile ilgili ‘kimse buluşmayacak’ talimatı veriyor. Kütahnecioğlu bir örgüt binasının odasında yalnızdır ve onu görmek, konuşmak, göz teması kurmak bile yasaktır. Eski itirafçı Kütahnecioğlu, Oktar’ın sistemine karşı çıktığı için kendisine bu şekilde davranıldığını söylüyor.

Örgütün eski üyeleri bu kadını ‘akıl hastası’ haline getirmek istediklerini söylüyor.

Canan Kütahnecioğlu’nun sosyal medya hesaplarına baktığımızda hâlâ Adnan Oktar’ı öven paylaşımlar yaptığını görüyoruz.

Adnan Oktar’ın kusursuz olduğuna dair açıklamalar yapıyor. Bunda bir tuhaflık olduğunu düşünmüyor musun?

karasuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu